.
В Николаеве создана диспетчерская служба для организации перевозок людей с инвалидностью.

В Николаеве создана диспетчерская служба для организации перевозок людей с инвалидностью.

mlp / 28.07.2020

Триває розширення автопарку соціальних служб Миколаєва, які займаються перевезенням маломобільних верств населення. Так, нещодавно місто придбало новенький мікроавтобус Fiat Ducato, обладнаний підйомником. І тепер у розпорядженні соціальних служб вже 5 автомобілів. Ними можуть скористатися не тільки громадяни з інвалідністю, на милицях. Такий автотранспорт доступний й для миколаївців, у яких є потреба відвідати лікувальні установи, протезно-ортопедичні підприємства, МСЕК, аптеки тощо. Крім того, на постійній основі послуги перевезення надаються громадянам з захворюванням нирок для проведення гемодіалізу у стаціонарних медичних установах.

27 липня техніку презентували для представників громадських організацій, що опікуються людьми з інвалідністю. Захід відвідав й міський голова Олександр Сєнкевич.

Мер Миколаєва зазначив, що міська влада велику увагу приділяє вирішенню проблемних питань громадян з обмеженими фізичними можливостями.

- Починаючи з 2016 року, ми щороку купуємо один автомобіль для людей з особливими потребами, - сказав Олександр Сєнкевич. – Окрім того, ми поступово робимо міську інфраструктуру більш доступною для таких громадян. Зокрема, перехрестя обладнують з’їздами, в будинках, де мешкають люди з інвалідністю, роблять пандуси тощо.

Також міська влада працює над створенням центру для осіб з особливими потребами віком від 18 років. Наразі такого закладу в Миколаєві немає. Однак є численні звернення від громадськості щодо його відкриття. Олександр Сєнкевич повідомив, що сьогодні вирішуються організаційні питання. Це тривалий процес, адже для розміщення такого центру необхідне відповідна будівля. Допоки заклад не запрацював, на базі територіальних центрів соціального захисту відкриють відділення денного перебування городян з особливими потребами. Планується, що це відбудеться на початку наступного року.

А директор департаменту соціального захисту населення Сергій Василенко розповів, що послуги з перевезення маломобільних городян дуже затребувані. Так, в момент презентації один з наявних автомобілів працював.

- В департаменті соціального захисту населення міської ради створено диспетчерську службу, в яку об’єднали усі наші автомобілі, - додав Сергій Василенко. – Вона працює в будні та вихідні дні. Адже, наприклад, люди, яким потрібен гемодіаліз, не можуть чекати. Наразі послугу можна замовити за телефоном 40-94-94. Прохання робити це за 2-3 доби, щоб ми могли завчасно спланувати свою роботу та забронювати автомобіль для організації перевезення.

Источник: Николаевский горсовет

07.08.2020
В Кабмине не поддержали законопроект о риелторской деятельности.
07.08.2020
Одесский СИЗО планируют продать c аукциона.
07.08.2020
По состоянию на 10:00 7 августа в Николаевской области выявлено 14 новых случаев COVID-19.
07.08.2020
Почему тарифы на газ будут часто меняться.
07.08.2020
Минрегион презентовал Единую государственную электронную систему в сфере строительства.
07.08.2020
В Украине зафиксировано 1453 новых случая COVID-19 - это антирекорд по количеству новых больных в сутки.
06.08.2020
Николаевский морской порт опроверг информацию о хранении крупной партии аммиачной селитры.
06.08.2020
С 7 августа в региональных поездах, следующих из Киева и обратно, билеты можно будет купить на все места.
06.08.2020
Правительство утвердило Госстратегию регионального развития на 2021-2027 годы.
06.08.2020
Бизнес в Киеве завалили проверками.
| | | | - | | | | | |