.
"Втрое увеличили количество талонов на услуги ЦПАУ - за 20 минут их уже нет": в горсовете обратились в полицию и СБУ по мошенничеству с е-очередью.

"Втрое увеличили количество талонов на услуги ЦПАУ - за 20 минут их уже нет": в горсовете обратились в полицию и СБУ по мошенничеству с е-очередью.

mlp / 01.07.2020

30 червня, під час щотижневої апаратної наради з керівниками виконавчих органів міськради, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич порушив питання щодо роботи ЦНАПу. Міський голова зауважив, що почастішали скарги миколаївців на відсутність талонів для отримання довідки про склад сім'ї.

Як доповів в.о.директора департаменту з надання адміністративних послуг Володимир Сухарников, минулого тижня втричі збільшили кількість талонів, однак очікуваного результату не отримали.

Проблема у тім, хто ці талони вибирає. Звернувся до поліції та Служби безпеки України у зв’язку з великою кількістю сигналів щодо того, що талони продають через ОЛХ. Намагаємось побороти цю тенденцію. Ретельно відслідковуємо процес, запровадили перевірку за прізвищами: адміністратори безпосередньо в ЦНАПі звіряють прізвище записаних до електронної черги осіб та наявність талону, - зазначив Володимир Сухарников.

Минулого тижня в четвер не прийшли в призначений час згідно виданих талонів майже 22 особи. У п’ятницю - 15-16 осіб.

Окрім того, за словами посадовця, ускладнюють ситуацію організації, які з незрозумілої причини вимагають довідку про склад сім’ї.

Наприклад, наразі пішла хвиля звернень від обленерго, що вимагає оновлення довідок, - каже Володимир Сухарников.

Директор КП “Міський інформаційно-обчислювальний центр” Євгеній Богаченко пояснив, що у ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» були технічні проблеми з обладнанням. Цього тижня підприємство має підключитись до електронного реєстру громади Миколаєва.

Олександр Сєнкевич доручив підготувати інформацію про кількість запитів довідки про склад сім’ї від установ та організацій міста. Він вчергове підкреслив, що установи, підключені до територіального реєстру громади, не мають права вимагати у людей цей документ.

Керівник департаменту поінформував, що наразі триває процес закупівлі обладнання для облаштування додаткових робочих місць у ЦНАП.

Укладено договір на закупівлю меблів та оголошено тендер на придбання необхідного обладнання. Завершено ремонтні роботи приміщеннях міськради на 1 поверсі, де буде розміщено 14 “універсальних” адміністраторів. Сподіваюся, за місяць ми все облаштуємо. Крім того, триває конкурс на заміщення вакантних посад в департаменті з надання адміністративних послуг, - повідомив Володимир Сухарников. - Двох нових фахівців направимо до відділення ЦНАПу в Корабельному районі, де потребують допомоги.

Источник: Николаевский горсовет

27.11.2020
Власти рассматривают три сценария локдауна. Когда ждать ограничений.
27.11.2020
Украинцев обяжут круглый год платить абонплату за отопление и воду.
27.11.2020
Украинцам готовят "сбалансированное" повышение тарифов на электроэнергию.
27.11.2020
Всю недвижимость, которая есть в Украине, хотят занести в один реестр.
27.11.2020
«Хотим делать больше тестов»: мэр А. Сенкевич о новой городской лаборатории.
27.11.2020
По состоянию на 10:00 27 ноября в Николаевской области зарегистрировано 540 новых случаев COVID-19.
27.11.2020
За прошедшие сутки в Украине зафиксировано 16 218 новых случаев COVID-19, всего лаболаторно подтверждено 693 407 случаев.
26.11.2020
Антирейдерскую комиссию планируют ликвидировать. Чего ожидать бизнесу?
26.11.2020
Верховный суд запретил украинцам самолично отключать квартиры от центрального отопления.
26.11.2020
Запуск Единой государственной е-системы в сфере строительства отсрочили.
| | | | - | | | | | |