.
Правительство изменило Порядок и условия предоставления субвенции из госбюджета местным бюджетам на мероприятия по социально-экономическому развитию отдельных территорий.

Правительство изменило Порядок и условия предоставления субвенции из госбюджета местным бюджетам на мероприятия по социально-экономическому развитию отдельных территорий.

mlp / 20.02.2020

19 лютого на засіданні Кабінету міністрів прийнято Постанову «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

За повідомленням прес-служби Мінрегіону, змінами передбачено, що субвенція розподіляється між областями та м. Києвом з дотриманням таких критеріїв:
80% — відповідно чисельності населення, яке проживає у регіоні;
20% — для регіонів, у яких показник валового регіонального продукту в розрахунку на одну особу менше 75% середнього показника по Україні.

Фінансування здійснюється за умови відповідності проектів і заходів пріоритетам, визначеним у регіональних стратегіях розвитку та планах соціально–економічного розвитку відповідних територій.
Вони повинні відповідати оптимальним мережам соціальної інфраструктури та доступності публічних послуг у відповідних сферах, забезпечувати комплексне вирішення проблеми.
Також області повинні мати актуальну містобудівну документацію та затверджені проекти будівництва, передбачити співфінансування з місцевих бюджетів.
Проекти мають бути завершені у поточному році.

За рахунок субвенції можуть реалізовуватись проекти будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту), у тому числі щодо енергоефективності та енергозбереження, водопостачання, водовідведення та теплопостачання, за наявності схеми теплопостачання населеного пункту.
Також здійснюватися екологічні та природоохоронні заходи, придбаватись медичне обладнання та комунальний транспорт.

У 2020 році субвенція, в першу чергу, надається для реалізації проектів будівництва, спрямованих на забезпечення покращення якості надання послуг у галузі освіти, охорони здоров’я та спорту.
Також субвенція спрямовується на завершення проектів будівництва з терміном реалізації до трьох років, які розпочато у попередні роки за її рахунок.

25.02.2021
Имущество на миллионы: скандалы вынудили Ватикан провести полную опись своей недвижимости.
25.02.2021
В Украине узаконят работу фрилансеров – правительство согласовало законопроект.
25.02.2021
В ГАСИ опять новый руководитель.
25.02.2021
Специалисты НУК помогли рассчитать нормы услуг по вывозу ТБО в Николаеве.
25.02.2021
В центре Николаева снова перекроют движение из-за ремонта коллектора.
25.02.2021
По состоянию на 10:00 25 февраля в Николаевской области зарегистрированы 192 новых случая COVID-19.
25.02.2021
За прошедшие сутки в Украине зафиксировано 8147 новых случаев COVID-19, всего лабораторно подтверждено 1 325 841 случай.
24.02.2021
Подарок работодателям: в Украине могут отменить часть кадровой документации.
24.02.2021
В Украине снова изменили ПДД: детей в машинах будут перевозить по-новому.
24.02.2021
Житель Сан-Франциско перевез 139-летний двухэтажный дом на новое место.
| | | | - | | | | | |