.
Рекомендации Николаевской облгосадминистрации руководству горсовета и энергоснабжающих предприятий.

Рекомендации Николаевской облгосадминистрации руководству горсовета и энергоснабжающих предприятий.

mlp / 21.01.2020

Их озвучил зам. главы НОГА В. Гайдаржи 20 января на совещании с руководством энергоснабжающих предприятий, на котором доложили о стабильном прохождении отопительного сезона.

Керівництву Миколаївської міської ради, за участю управляючої компанії «Місто для людей – Миколаїв», рекомендовано розглянути можливість розширення мережі центрів обслуговування клієнтів у місті, враховуючи велику кількість будинків, які знаходяться в управлінні зазначеного господарського товариства.

АТ «Миколаївгаз» акцентовано на необхідності організації в терміновому порядку договірних відносин з провідними комерційними банками області з метою приймання платежів від населення, оскільки з 1 січня 2020 року для споживачів газу змінився порядок його оплати. Замість однієї платіжки громадяни отримуватимуть дві: окремо за спожитий газ, окремо за його розподіл.

МКП «Миколаївводоканал» доручено тримати на контролі стан розрахунків за електричну енергію та погашення існуючої заборгованості за спожиту електричну енергію, а також погашення заборгованості за послуги з відкачування холодної води по ТЦП балансової приналежності ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» спільно з ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» доручено опрацювати питання щодо можливості придбання обсягів електричної енергії, яку виробляє ТЕЦ.

Кеівництву Миколаївської міської ради рекомендовано розглянути можливість підтримки теплопостачальних підприємств міста, зокрема, ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» у питаннях відновлення асфальтного покриття в місцях проведення земляних робіт, передачі труб та обладнання з матеріального резерву міста для ліквідації аварійних ситуацій.

Теплопостачальним підприємствам рекомендовано здійснити моніторинг проведених перерахунків за теплову енергію, а також в обов’язковому порядку поінформувати ОДА про роз’яснення НКРЕКП щодо зазначеного питання.

20 січня прем'єр О. Гончарук повідомив у Telegram, що «платіжки на тепло та гарячу воду для громадян знижено до 30%. У 124 містах України здійснили перерахунок 131 підприємство теплокомуненерго».
Він додав, що до урядової ініціативи долучились 18 обласних центрів. Серед них Миколаєва не має.
Гончарук не повідомив за рахунок чого та кого здійснені знижки.

За повідомленням міністра А. Бабак 20 січня обговорювали концепції передачі повноважень з регулювання діяльності підприємств тепло-, водопостачання і водовідведення на місцевий рівень та фінансової стабілізації роботи цих підприємств. Її міністерством розроблені пропозиції щодо внесення змін до деяких Законів України, спрямовані на врегулювання питань надання житлово-комунальних послуг споживачам.

Зокрема це стосується: врегулювання старих боргів підприємств за енергоносії та продовження терміну реструктуризації кредиторської заборгованості підприємств станом на 01.05.2020 (згідно з Законом України №1730); запровадження механізму реструктуризації заборгованості населення за спожиті комунальні послуги та визначення умов щодо такої реструктуризації; врегулювання питання компенсації підприємствам різниці у тарифах, що утворилась з 2016 року; передачі повноважень з регулювання діяльності підприємств тепло-, водопостачання і водовідведення від НКРЕКП до місцевих органів влади.

Инвестор.

12.10.2021
Новые строительные стандарты. По каким правилам теперь будут работать застройщики.
12.10.2021
Риелторы рассказали, какими будут цены на съемное жилье.
12.10.2021
В Украине заработал Офис по защите бизнеса. Чем он будет заниматься.
12.10.2021
Нужно ли платить налог за землю под многоквартирным домом: разъяснения ГНС.
12.10.2021
Чтобы не допустить дальнейшие разрушения в николаевской школе № 42, где жаловались на качество термосанации, нужно ₴500 тыс.
12.10.2021
Как в Николаеве можно получить сертификат вакцинации против COVID-19.
11.10.2021
Штрафы за манипуляции с землей увеличат в 200 раз: попасть можно на 100 тыс. грн.
11.10.2021
Власти за 5 лет обещают разработать единую государственную жилищную политику.
11.10.2021
На отопление больниц Николаева до конца года не хватает 5-6 миллионов гривен, — горздрав.
11.10.2021
Работу застройщиков упростят, но налоги на сделки с квартирами поднимут: первичку ждет реформа.
| | | | - | | | | | |