.
Правительство начало оптимизацию государственного имущества.

Правительство начало оптимизацию государственного имущества.

mlp / 15.10.2019

Об этом 15 октября сообщила пресс-служба Минэкономики.

12 жовтня Кабінет Міністрів України ухвалив протокольне рішення щодо оптимізації майна, яке перебуває на балансі держави.
«У Мінекономіки є чіткий план щодо підвищення ефективності управління державним майном. Ми пропонуємо проаналізувати виявити таке майно, що неефективно використовується або ж є надлишковим, а після цього ухвалювати рішення щодо його відчуження і продажу. Першочергово це стосуватиметься збиткових і непрофільних підприємств та майна. Вони не мають лишатись надалі баластом для держави, в них з’явиться новий ефективний власник через електронні аукціони Прозорро.Продажі. Водночас, ухвалюючи рішення щодо об’єктів соціальної та культурної сфери, для кожного із них ми забезпечимо індивідуальний підхід, беручи до уваги думки громад, на території яких ці об’єкти знаходяться», - прокоментував рішення Уряду Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Павло Кухта.

Так, згідно з рішенням Уряду центральним органам виконавчої влади надано доручення ґрунтовно проаналізувати наявне на балансах надлишкове державне майно (будівлі, споруди) та визначитися щодо доцільності подальшого утримання такого майна на власному балансі. У разі якщо утримувати це майно недоцільно, органи влади мають ухвалити рішення щодо відчуження надлишкового майна у визначений законодавством спосіб.

Також, відповідно до урядового рішення щодо оптимізації майна АТ «НАК «Нафтогаз України», АТ «Українська залізниця», ПАТ «Укрпошта» мають проаналізувати надлишкові та непрофільні активи, які знаходяться на їхніх балансах та їхніх дочірніх підприємств (або заснованих ними суб’єктів господарювання), та визначитись щодо доцільності утримання надлишкового майна з урахуванням стратегічних планів розвитку.

Зазначається, що продаж та передача в оренду майна здійснюватиметься на конкурентних засадах, за ринковою вартістю із застосуванням електронної системи Прозорро.Продажі.

27.11.2020
Власти рассматривают три сценария локдауна. Когда ждать ограничений.
27.11.2020
Украинцев обяжут круглый год платить абонплату за отопление и воду.
27.11.2020
Украинцам готовят "сбалансированное" повышение тарифов на электроэнергию.
27.11.2020
Всю недвижимость, которая есть в Украине, хотят занести в один реестр.
27.11.2020
«Хотим делать больше тестов»: мэр А. Сенкевич о новой городской лаборатории.
27.11.2020
По состоянию на 10:00 27 ноября в Николаевской области зарегистрировано 540 новых случаев COVID-19.
27.11.2020
За прошедшие сутки в Украине зафиксировано 16 218 новых случаев COVID-19, всего лаболаторно подтверждено 693 407 случаев.
26.11.2020
Антирейдерскую комиссию планируют ликвидировать. Чего ожидать бизнесу?
26.11.2020
Верховный суд запретил украинцам самолично отключать квартиры от центрального отопления.
26.11.2020
Запуск Единой государственной е-системы в сфере строительства отсрочили.
| | | | - | | | | | |